Stowarzyszenie Inżynierów
i Techników Komunikacji RP
ZARZĄD KRAJOWY

Stażysta do pracy w redakcji – Warszawa Śródmieście

Stażysta/stażystka do pracy w redakcji czasopisma naukowego – bezpłatny staż

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP poszukuje osoby zainteresowanej udziałem w bezpłatnym stażu.

Zakres obowiązków:

  • pomoc w prowadzeniu rejestru zgłoszonych artykułów
  • sprawdzanie kompletności zgłoszonych artykułów (streszczenie, słowa kluczowe, tłumaczenie na język angielski, fotografie autorów)
  • prowadzenie rejestru recenzentów
  • robocze kontakty z członkami redakcji, autorami oraz instytucjami odpowiedzialnymi za przygotowanie do druku i drukowanie
  • przygotowanie dokumentów do wysyłki: drukowanie naklejek adresowych, adresowanie, pakowanie do kopert.
  • przygotowywanie zapytań ofertowych i zestawienie oraz analiza nadesłanych odpowiedzi
  • stworzenie i prowadzenie elektronicznej bazy danych kontrahentów
  • inne prace zlecone przez sekretarza redakcji

Wymagania:

  • bardzo dobra obsługa komputera (MS Office, internet, poczta elektroniczna)
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w godzinach 8:00 – 16:00 (możliwe inne – do ustalenia)
  • 3 lub 6 miesięczny staż/praktyki
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • zaświadczenie o odbytym stażu/praktyce (referencje)

Oczekujemy:

  • zaangażowania
  • zdolności organizacyjnych
  • nienagannej kultury osobistej
  • sumienności w wykonywaniu zadań

Kiedy? Od zaraz!

Zgłoszenia:

• CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres redakcjadrogownictwo@gmail.com lub drogownictwo@sitk.org

• liczba miejsc ograniczona.

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 poz.883)".

ZAPRASZAMY!

Międzynarodowa współpraca Stowarzyszeń

ueeiv vdei

Czasopisma

transport-miejski-i-regionalny
drogownictwo
przeglad komunikacyjny

Członkowie wspierający SITK

1.jpg'
1.jpg'
1.jpg'
1.jpg'
1.jpg'
1.jpg'
1.jpg'
1.jpg'
1.jpg'
1.jpg'
1.jpg'
1.jpg'
1.jpg'
1.jpg'
1.jpg'
1.jpg'
1.jpg'