Aktualności

SITK RP oraz VDEI podpisały mowę o współpracy 

W dniu 25 września 2015 r. w Warszawie odbyło się spotkanie przedstawicieli Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji (SITK) i  Związku  Niemieckich Inżynierów Kolejowych (VDEI).

W spotkaniu uczestniczyli:

 ze strony SITK:

prof. Dr hab. Inż. Janusz Dyduch – Prezes SITK

mgr inż. Waldemar Fabirkiewicz – Sekretarz Generalny SITK

mgr inż. Tadeusz Kaczmarek – Reprezentant  SITK w UEEIV

ze strony VDEI:

mgr inż. Manfred Kehr – Wiceprezydent VDEI

mgr inż. Tobias Barthel – Skarbnik VDEI

 

 Konkurs im. Profesora Czesława Jaworskiego na najlepsze rozwiązania w technologii i produkcji urządzeń dla potrzeb trakcji elektrycznej jest organizowany przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP co dwa lata podczas Targów TRAKO. Konkurs jest rozstrzygany w  dwóch kategoriach:  POJAZDY oraz INFRASTRUKTURA.

Już dziś o 12.10 w TVP 1 ukaże się felieton z udziałem naszego eksperta z Krajowej Sekcji Samochodowej, dra inż. Sławomira Olszowskiego, który udzielił wywiadu ekipie telewizyjnej programu Agrobiznes.

 

Program telewizyjny agrobiznes, podający najaktualniejsze informacje o rolnictwie to program informacyjny, przeznaczony głównie dla biznesmenów pracujących w otoczeniu rolnictwa. Telewizja Polska zwróciła się z prośbą do Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP o udzielenie wywiadu w kwestiach związanych z prawem ruchu drogowego.


Już dziś o 12.10 zapraszamy przed telewizory do oglądania wystąpienia naszego eksperta.